Evde Sağlık Ekibimizden 100 Yaşındaki Çınarımıza Doğum Günü Sürprizi.
04 Kasım 2022

Evde Sağlık Ekibimizden 100 Yaşındaki Çınarımıza Doğum Günü Sürprizi.

Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliği ve Evde Sağlık Ekibi tarafından Evde Sağlık Birimine kayıtlı 100 yaşına giren Dudu ÖZPINAR için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Başhekim Doç. Dr. Turhan TOGAN, Başhekim Yrd. Op. Dr. Süreyya KOLCUOĞLU, Evde Sağlık Hizmetleri Sorumlu Hekimi Prof. Dr. Neşe YENİÇERİ, Dr. Gülcan DUMAN, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özlem İNCİ ve Evde Sağlık Hizmetleri Ekibimiz, Ulu Çınarımız Dudu ÖZPINAR’ ı evinde ziyaret etti.

Evde Sağlık Birimi; 13 kişilik ekip ve 3 hizmet aracı ile kurulduğu tarihten bugüne kadar 6141 hastaya evde sağlık hizmeti vermiştir. Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında; muayene, tetkik ve tedavi, ilaç ve alt bezi raporlarının verilmesi, enjeksiyon, yara bakımı ve pansuman, sonda değişimi, konsültasyon hizmeti, beslenme danışmanlığı, fizyoterapi ve psikososyal danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Başhekim Doç. Dr. Turhan TOGAN; “Kurumumuz Evde Sağlık Hizmetleri Ekibi tarafından takibi yapılan 100 yaşındaki çınarımızın bu anlamlı gününde yanında olup onun mutluluğuna ortak olduk. Ailesinin de desteğiyle güzel bir anı hep birlikte yaşadık. Geçmişle geleceğimiz arasında köprü olan yaşlılarımızın her daim yanındayız. ’dedi.


  • Web Resim 5.jpg
  • Web Resim 4.jpg
  • Web resim 3.jpg
  • Web Resim 2.jpg
  • Web Resim 1.jpg