Hasta Yakınından Hemodiyaliz Ekibi Adına Anlamlı Fidan Bağışı..
15 Eylül 2022

Hasta Yakınından Hemodiyaliz Ekibi Adına Anlamlı Fidan Bağışı..

 

Kurumumuzda Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle tedavi gören ve 2021 yılı Aralık ayından itibaren ev hemodiyalizi takibinde olan hasta Süha KURT’ un geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etmesi nedeniyle, merhumun eşi Nurdan KURT, tüm hemodiyaliz ekibi adına TEMA VAKFINA 30 adet fidan bağışında bulundu. Eşinin sağlığında hemodiyaliz ekibine olan minnettarlığını sürekli ifade ettiğinden böyle bir davranış yapmayı canı gönülden istediğini belirtti.

Eşi merhum Süha KURT adına yapılan bu anlamlı bağışın belgesi, Başhekim Doç. Dr. Turhan TOGAN ve Nefroloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent HUDDAM, Dr. Öğr. Üyesi Dilek GİBYELİ GENEK, Dr. Okşan UYAR GAZEZOĞLU, Dr. Tahir ÖZEN, Ev Hemodiyaliz Hemşiresi Münire ODACIOĞLU ve tüm Hemodiyaliz Ekibinin katılımıyla teslim alındı.

Yapılan bu anlamlı bağışın tüm ekibi çok mutlu ettiğini ifade eden Prof. Dr. Bülent HUDDAM hemodiyaliz ekibi ve hastaların aile gibi olduğunu belirterek yapılan bu nazik davranış için bağışçımız Nurdan hanıma teşekkür etti. 

Başhekim Doç. Dr. Turhan TOGAN da bağışçımız Nurdan KURT’a ve tüm ekibimize, göstermiş oldukları samimi ve özverili çalışmaları adına yapılan bu onur verici davranış için tekrar teşekkür etti.

Belge ünitenin duvarına asıldı..

  • Web resim 2.JPG
  • Web resim 1.JPG