İngiliz Hasta Paul Edward HEWITT Bir Yıl Sonra Sağlık Kontrolünden Geçti..
26 Ekim 2021

İngiliz Hasta Paul Edward HEWITT Bir Yıl Sonra Sağlık Kontrolünden Geçti..

Geçen yıl Eylül ayında “6 (altı) Damar Koroner Bypass” ameliyatı gerçekleştirilen ve şifa ile taburcu olan İngiltere vatandaşı Paul Edward HEWITT, bir yılın ardından hastanemizde kontrollerini yaptırdı.

Kontrollerini yaptıran 57 yaşındaki hasta, Kalp Damar Cerrahisi kliniğini ziyaret ederek burada görevli hemşirelere teşekkür etti.  İngiltere’de de sağlık kontrollerini ihmal etmeyen hastanın 6 damarına yapılan Koroner Bypass Ameliyatının çok başarılı olduğunu, İngiltere’de tek seferde sadece 3 damara ameliyat yapıldığını belirtti. Kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi kontrollerinde her hangi bir sıkıntı olmayan Paul Edward HEWITT’i poliklinikte Başhekim Doç. Dr. Turhan TOGAN ve Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Fatih ALAŞAN ziyaret etti.

Poliklinik ziyaretinde Başhekim TOGAN; Bakanlığımızın sağlık politikaları kapsamında, Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Buğra HARMANDAR öncülüğünde ekip olarak başarılı ameliyatlar yapıldığını, Muğla ilinde Kalp Merkezi olarak birçok ilke ve başarılı çalışmalara imza atıldığını ifade ederek, hasta Paul Edward HEWITT’a tekrardan geçmiş olsun dileklerini iletti.