Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanımız Dr. Zeynep ANIL ŞAHİN hasta kabulüne başlamıştır.
24 Temmuz 2020

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanımız Dr. Zeynep ANIL ŞAHİNhasta kabulüne başlamıştır.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Zeynep ANIL ŞAHİNhastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

Uzm. Dr. Zeynep ANIL ŞAHİN 1986 Edirne doğumludur. İlköğrenimini Edirne Lalapaşa Atatürk İlkokulunda, orta öğrenimini de Edirne Anadolu Lisesinde tamamladı. Edirne Fen Lisesi’sinden mezun olduktan sonra 2004 yılında başladığı Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2010 yılında mezun oldu. 2010 ile 2012 yılları arasında Edirne Keşan 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2013 - 2016 yılları arasında  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 2016-2020 yılları arasında Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını tamamlayıp Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

2020 yılı Haziran ayı başında kurumumuzda göreve başlayan Uzm. Dr. Zeynep ANIL ŞAHİN  evli ve bir çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

Hastanemiz Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde göreve başlayan yeni hekimimize ve tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyor, yeni çalışma hayatında başarılar diliyoruz.