Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sabri Serhan OLCAY Göreve Başlamıştır.
12 Temmuz 2020

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sabri Serhan OLCAY Göreve Başlamıştır.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sabri Serhan OLCAYhastanemizde hasta kabulüne başlamıştır.

Dr. Öğr. Üyesi S. Serhan OLCAY1979 Kütahya doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamladı. 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamladı. 2003 yılında İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi göğüs hastalıkları anabilim dalında başladığı ihtisas eğitimini 2009 yılında tamamlayıp göğüs hastalıkları uzmanı oldu.

Görev yaptığı yerler: 2009-2011 yılları arasında Adıyaman Besni Devlet Hastanesinde devlet hizmet yükümlüğü görevini tamamladı. Daha sonra 2011-2013 yıllarında Kütahya Gediz Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2013-2020 yılı Haziran ayına kadar Burdur Devlet hastanesinde göğüs hastalıkları uzmanı olarak görev aldı.

Temmuz ayı itibariyle kurumumuzda göreve başlamıştır. Dr. Öğr. Üyesi S. Serhan OLCAY, evli ve 2 çocuk babası olup iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Hastanemiz Göğüs Hastalıkları Bölümünde göreve başlayan yeni hekimimize ve tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyor, yeni çalışma hayatında başarılar diliyoruz.