Yeni Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Şadi Ballı görevine başladı. ​
09 Temmuz 2020

Yeni Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Şadi Ballı görevine başladı.

Kurumumuz Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Şadi BALLI, Başhekim Yardımcısı olarak görevine başlamıştır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Şadi Ballı 1984-Muğla doğumludur. 2003-2009 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş,2011-2016 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Genel Cerrahi ihtisasını yapmış ve uzmanlığını almıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Görev yaptığı hastaneler2009 yılında T.C Sağlık Bakanlığı Van Şabaniye 9 No’lu Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalışmış, 2011-2016 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Genel Cerrahi asistanı olarak çalışarak ihtisasını tamamlamış ve uzman olmuştur. 2016-2017 yılları arasında ise uzmanlığını aldığı hastane olan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2017-2018 yılları arasında T. CAdıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman hekim olarak görev yapmıştır. Burada görevini icra ederken yandal ihtisasını kazanarak Pamukkale Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı’na bağlı Yoğun Bakım Bilim Dalı’nda Yoğun Bakım Yandal Uzmanlığı’na başlayarak yaklaşık 4 ay çalıştıktan sonra Yandal İhtisası’ndan ayrılarak 2018 yılının son aylarında kurumumuzda Başhekim Yardımcısı olarak göreve başlamıştır.                                                                   

Hastanemiz idari kadrosunda görevine başlayan ve aramıza yeni katılan Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Şadi BALLI’ya ve tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyor, yeni çalışma hayatında başarılar diliyoruz.