Nöroloji Ana Bilim Dalımız 2.Uzmanını Verdi…
09 Temmuz 2020

Nöroloji Ana Bilim Dalımız 2.Uzmanını Verdi…

Nöroloji Anabilim Dalı Eğitim Kliniğimizde uzmanlık eğitimi gören asistanlarımızdan Dr. Dilek Aslan ÖZTÜRK, 25 Haziran 2018 tarihinde ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak Nöroloji Uzmanı oldu.

Dr. Dilek Aslan ÖZTÜRK’ ün uzmanlık sınavında jüri üyesi olarak;

Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanımız ve Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Ümit Başar SEMİZ, Nöroloji Anabilim Dalı Başkanımız Prof. Dr. Gülnihal KUTLU, Nöroloji Kliniği Dr. Öğretim Üyesi Yasemin ÜNAL, Nöroloji Kliniği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vedat Semai BEK ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanımız Doç. Dr. Derya Burcu Hazer Rosberg yer aldılar.

Tez danışmanı Prof. Dr. Gülnihal KUTLU,tez konusu ise “Karpal tünel sendromunda en hassas noninvazif test nedir? ” olan Dr. Dilek Aslan ÖZTÜRK hastanemizde uzmanlığını alan 8.Asistanımız oldu.

Dr. Dilek Aslan ÖZTÜRK’ ü sınav sonrasında kutlayan jüri üyeleri: Uzmanlığını almaya hak kazanan hekimimize bundan sonraki mesleki yaşantısında başarılar dilediler. Sınav sonrası Dr. Dilek Aslan ÖZTÜRK’ ü nöroloji kliniği ekibi, uyku bozuklukları ünitesi ekibi, doktor ve hemşirelerimiz ile diğer klinik asistanlarımız yalnız bırakmadılar, onun mutluluğuna ortak olarak kendisini tebrik ettiler.

Hastane Yönetimi olarak biz de yeni uzmanımızı tebrik ediyor, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyoruz.


  • Resim 1.jpg
  • Resim 2.JPG
  • Resim 3.JPG